Podstawowe informacje o opcjach binarnych


Dlaczego są nazywane opcjami binarnymi?


Opcja binarna jest nazywana "binarną" - co oznacza "złożona z dwóch części lub dwóch kawałków" - ponieważ są tylko dwa możliwe wyniki dla opcji binarnej: albo opcja zakończy się WZROSTEM (POWYŻEJ) albo SPADKIEM (PONIŻEJ) jej wartości z momentu zakupu.

Kupno opcji binarnej oznacza, że otrzymujesz wybór miedzy dwoma możliwymi wynikami -- WZROST lub SPADEK -- z których jeden na pewno wystąpi. Oczywiście, chyba że Jeśli zakup zakończy się tą samą ceną jaką była cena zakupu (co zdarza się niezmiernie rzadko), pełna wartość zakupionej opcji jest zwracana, czyli nic nie tracisz.

Kiedy zdecydujesz się czy zająć stanowisko WZROSTU albo SPADKU opcji, nie możesz sprzedać lub zmienić właściciela opcji przed wygaśnięciem opcji.

Czas wygaśnięcia wskazuje kiedy opcja osiągnie wartość końcową i ta wartość końcowa określa czy inwestycja zakończyła się powodzeniem czy niepowodzeniem. Jeśli wybrałeś WZROST i końcowa wartość opcji po czasie wygaśnięcia jest POWYŻEJ wartości którą opcja miała w czasie inwestycji, dokonałeś udanej inwestycji.

Jeśli wybrałeś SPADEK i końcowa wartość opcji po czasie wygaśnięcia jest POWYŻEJ wartości którą opcja miała w czasie inwestycji, Twoja inwestycja zakończyła się niepowodzeniem.

Co to oznacza? Oznacza to, ze opcje binarne oferują Ci co najmniej 50-50 szans na zarobienie pieniędzy, ponieważ możesz wybrać jedynie WZROST albo SPADEK i jeden z tych wynikiem Twojej inwestycji. Cokolwiek wybierzesz, masz 50% szans na dokonanie właściwego wyboru.

Mimo że 50% szansa jest wciąż czymś niezwykłym na polu finansowych inwestycji, metoda SimpleTrade zwiększa Twoje szanse na udane, zyskowne inwestycje do ponad 89%.

Historia opcji binarnych


Jak powstały opcje binarne?


Opcje binarne zaczęły być oferowane w publicznym obrocie w 2008 roku. Zostały one zatwierdzone przez Komisje Giełd i Papierów Wartościowych (the Securities and Exchanges Commissions - SEC), regulacyjny organ rynków finansowych w USA, które mają być notowane na Chicago Board Options Exchange (CBOE).

Ogół społeczeństwa był w dużej mierze nastawiony zachowawczo wobec tej nowości na rynku finansowym, ponieważ był niedoinformowany o ich istnieniu. Informacje takie nie były również łatwo dostępne dla ludzi, którzy nie mieli odpowiednich kanałów dostępu do CBOE.

Wszystko się zmieniło w 2009 roku.

Wspierane przez inwestorów którzy widzieli nadzieje w opcjach binarnych oferowanych ogółowi społeczeństwa, wiele przedsiębiorstw stworzyło własne platformy wymiany handlowej pozwalające na zakup opcji binarnych cyfrowo online - w związku z tym opcje binarne nazywane są czasem opcjami cyfrowymi.

Kupno opcji binarnych stało się to łatwo dostępne dla każdego i wszyscy, w tym również prywatne firmy, zaczęli wystawiać na sprzedaż opcje binarne na zarejestrowanych handlowych stronach internetowych.

exBino szybko stała się jedną z najbardziej profesjonalnych i wiarygodnych stron internetowych handlowych ze względu na wykorzystanie Thomson-Reuters dla swoich danych finansowych i jej zespołu obsługi klienta.

Dlaczego stworzono opcje binarne?


Czemu służą binarne kontrakty opcyjne w świecie finansów?


Podstawową zasadą leżącą u podstaw opcji binarnej jest to, iż może służyć ona jako wskazówka publicznego zaufania lub watpliwości w wartość określonego aktywa.

Na przykład, jeśli większość ludzi kupujących binarne kontrakty opcyjne akcji Microsoftu zajmie stanowisko, że cena akcji będzie NIŻSZA niż obecna cena notowania w ciągu tygodnia, jest to dużą wskazówką, że całkowity trend ogółu handlowców jest taki sam.

Z drugiej strony, jeśli większość ludzi kupujących binarne kontrakty opcyjne akcji Microsoftu zajmą stanowisko, że cena akcji będzie WIĘKSZA niż obecna cena notowania w ciągu tygodnia, jest to dużą wskazówką, że całkowity trend ogółu handlowców jest taki sam.

Ta informacja może pomóc w informowaniu handlowców i inwestorów o ogólnym odczuciu dotyczącym określonego aktywa, które może pomóc w podjęcia decyzji czy kupić lub sprzedać dane aktywa.

Zacznij używać tej techniki już dziś!


Teraz, gdy już się nauczyłeś zasad techniki SimpleTrade, nadszedł czas abyś wypróbował swe umiejętności w działaniu! Wszystko co musisz zrobić, to założyć DARMOWE KONTO i wypróbować technikę SimpleTrade w 100% ZA DARMO.